Database of assigned radio frequencies

Seznam individuálních oprávnění letecké pohyblivé služby:

E.g., 23.06.2024
Found 3571 results, viewed 1 - 20
Call signNumber of referencesort descendingActive to
OKSLX12824731.01.2026
OKDSG13771231.07.2026
OKRED15988931.10.2024
OKCAR16009030.11.2024
OKDSP16114730.11.2024
OK400716118430.11.2024
OKXLS16274531.01.2025
OKKUD1716279331.01.2025
PRAHA RESCUE16289131.12.2028
OKSLD16606131.03.2025
OKMEP16664331.05.2025
OKAMT16801830.06.2025
OKOUS1216809430.06.2025
OKVLK16818630.06.2025
OKLEK17469331.05.2027
OKPUR3617506231.01.2026
PRAHA RADAR17506531.12.2028
OKOUF3317543028.02.2026
OKPAR17602328.02.2026
OKOBR17613228.02.2026

Pages

Top